Forum Dalga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Semih'in Derdi Büyük

Semih'in Derdi Büyük Empty Semih'in Derdi Büyük

Mesaj tarafından Cem Salı Mart 25, 2008 1:06 pm

F.Bahçe'de bu sezon kritik goller atan, takıma yaptığı katkı konusunda tüm otoritelerin birleştiği Semih'in yüzü gülmüyor.

Yıldız oyuncunun Fenerbahçe'deki sıkıntısı artık herkesin malumu: Sürekli yedek kalmak. Semih bu konuda çok konuşmak istemiyor ama ilk onbiri hak ettiğini düşünüyor ve bunu çok istediğinin altını çiziyor.

Şimdi tecrübeli golcünün bu üzüntüsüne bir de Milli Takım'a seçilememek eklendi. Fatih Terim'in kendisiyle defalarca konuştuğunu hatırlatan golcü oyuncu, Beyaz Rusya ile yapılacak hazırlık maçına çağırılmamanın şaşkınlığını yaşıyor.

Bu konuda sitemli açıklamalar yapan Semih, derdini şöyle anlattı: "Hayatta en iyi yaptığım şey sıramı beklemek oldu. Yıllardır F.Bahçe'de sıra bekliyorum, sesimi çıkarmıyorum. Çıkaramam çünkü F.Bahçeliyim. Milli Takım için de bir Türk çocuğu olarak bir şey diyemem. İşin kuralı bu olsa gerek... Burada da sıramı beklerim." Semih, Kasımpaşa maçında attığı gol sonrası kulübeye oturmasıyla ilgili de "Konya'da Yasin, benim için okuyup üflediğini ve iki gol attıracağını söylemişti. Bu maçta da girerken maçı kurtaracağımı belirtti. Ben de gol sonrası kulübeye oturarak 'Biz bunu konuştuk' mesajını vermek istedim. Kesinlikle Zico'ya karşı bir hareket değildi" ifadesini kullandı.
Cem
Cem
Admin
Admin

- Similar topics