Forum Dalga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemden Cep telefonu incelemeleri :)

2 posters

Cemden Cep telefonu incelemeleri :) Empty Cemden Cep telefonu incelemeleri :)

Mesaj tarafından Cem C.tesi Mart 22, 2008 3:05 am

Arkadaşlar her çeşit şeyin piyasasını araştırmayı seviyorum cep telefonuda bunlardan biri. Şimdi sizlere enteresan telefonlardan bahsedeceğim Smile

Öncelikle 280 -600 ytl civarında cep telefonu arayanlar için ilaç gibi olacak
Yazıcıoğlu iş hanını biliriz onun yanında'ki handa çok enteresan telefonlar mevcut öncelikle

1.Hp marka bir pda telefonundan bahsedeceğim
Fiyatı 280 lira pda telefonlar için mükemmel fiyat
2 megapiksel kamerası, mp3 çaları, msni, exploleri, dokunmatik ekranı, wirellesi yani kısaca kusursuz bir cep telefonu boyutuna gelince kaba kalın pda ların yanına bile yaklaşamaz gayet kibar ve zarif nokianın n70 veya n72 sinden biraz küçük ericsson k 750i den biraz büyük Very Happy (ölçü birimini böyle baz aldım)

Fiyat: Performans değerlendirmesine gelirsek:
Fiyat: %100 (mükemmel)
Performans: %75 (radyosu yok, bluetooth yok, wirelles hızı yavaş)
Ortalama: %85 king

2. Şaka gibi olan kaçak nokia telefonlardan bahsedeceğim nokia sirocco tipinde olan model den başlıyorum
uzakdoğudan geliyor bu telefonlar muhtemelen nokia ile alakası yok fakat estetik açıdan gerçekten güzel bir telefon
Fiyatı: 300-500 arası sayacağım özellikler için bu fiyat gerçekten çok güzel
2 megapiksel kamerası, Televizyon özelliği (bildiğiniz radyo anteni gibi anten çıkıyor bi kenarından ve gayet hoş), mp3, radyo, bluetooth, web cam özelliği, 1 gb dahili hafıza (2 gb daha eklenebilir) telefon gayet kibar zarif bir telefon birkaç kez denedim hatta telefonumu satıp almayı düşündüm Smile

Fiyat performasn değerlendirmesi :
Fiyat: %80 (-üründe kalitesiz malzeme kullanılmış, garantisi yok)
Performans: %100 ( şık tasarımı ve özellikleriyle göz dolduruyor)
Ortalama: %90 cheers

3. Bu bahsedeceğim yukarıdaki telefonun aynısı fakat tipi daha kaba ve daha büyük fiyatı 400 ytl
Fiyat: %60 (Çok kaba, yukarıdaki telefonlar varken kimse bunu almaz:)Smile)
Performans: %90 (- görüntü kalitesi düşük)
Ortalama: 70 scratch

4. İphone, Apple firmasının yaptığı devrim niteliğide'ki bu ürün ipod ve bir telefonun karması gibi Smile fakat kamera özelliği dokunmatik ekranı
ve şık tasarımı ile alkışı hakediyor ilk piyasaya çıktığında 1.100 ytl den satışa sunuldu fakat piyasası 600 liraya kadar indi şuanda piyasada 600 liraya bulmak mevcut dokunmatik, ekranı kamerası, mp3, video özellikleriyle tam bir multimedya şöleni hafızası 6 gb den başlıyor alıp başını gidiyor Smile
Fiyat: % 80 (hala tüketiciler için biraz pahalı)
Performans: %90 (hafıza dolunca kitlenebiliyor yazılımsal hatalar veriyor)
Ortalama: %85 sunny

Arkadaşlar sizlere tam marka ve modellerini daha sonra belirteceğim fakat en son gittiğimde 1. sırada'ki pda lar bitmişti Smile ama yeni parti çoktan gelmiştir tüm bunları üşenmedim yazdım okuyun gari Smile Ey Pcnet,Chip,Pcmagazin,Level Görün şu cem kulu cheers
Cem
Cem
Admin
Admin

Cemden Cep telefonu incelemeleri :) Empty Geri: Cemden Cep telefonu incelemeleri :)

Mesaj tarafından Kaan C.tesi Mart 29, 2008 8:48 pm

cem biraz daha sabretsek şu iphone 300e düşermi?? Very Happy:D
Kaan
Kaan

- Similar topics