Forum Dalga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yönetim Garanti İstiyor

Yönetim Garanti İstiyor Empty Yönetim Garanti İstiyor

Mesaj tarafından Cem Salı Mart 25, 2008 1:03 pm

Galatasaray'daki uzun bekleyiş sona erdi ve teknik direktör Feldkamp dün İstanbul'a döndü. Saat 15:30 civarında Almanya'dan gelen tecrübeli çalıştırıcıyı yardımcısı Ahmet Akcan karşıladı. Kısa bir açıklama yapan Kalli, "Sağlığım yerinde. Bir problemim yok. Denizli maçında gelen son dakika golüne çok sevindim" dedi. Sarı-kırmızılı kulübün çiçeği burnunda yönetimi ise bugün ilk iş olarak Feldkamp'ı sorgu odasına çekecek. Ahmet Akcan'la şampiyonluk ve kupada yola devam edilemeyeceğini düşünen Galatasaraylı kurmaylar, tecrübeli çalıştırıcıya, "Ya son 7 haftada takımın başında olma garantisi ver, ya da biz başımızın çaresine bakalım" diyecek.

SOUNESS VEYA VAN GAAL
Kalli'den, "Tamamen iyileştim. Sezon sonuna kadar takımın başındayım" cevabı gelmezse yeni hoca için çalışmalar başlayacak. Bu durumda şartlara göre iki ihtimal ortaya çıkacak. Galatasaray ya Hagi veya Bülent Ünder gibi isimleri son 7 haftada takımın başına getirmek için ikna etmeye çalışacak ya da gelecek sezonda ve ilerleyen dönemlerde de görev yapacak hoca için arayışlara koyulacak. İkinci ihtimalin gerçekleşmesi durumunda gündeme gelecek ilk isimler ise Graeme Souness ve Louis Van Gaal.
Cem
Cem
Admin
Admin

- Similar topics