Forum Dalga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erkeklerin Söylediği Masum Yalanlar

Erkeklerin Söylediği Masum Yalanlar Empty Erkeklerin Söylediği Masum Yalanlar

Mesaj tarafından Cem Perş. Mart 20, 2008 6:36 pm

Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar
İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 9 yalanı merak ediyor musunuz?

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Mesaiye Kalıcam.Çok çalışıyorum !

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.

Dünyaya gözümü seninle açtım, senden başka kıza bakmıyorum; Bakacağı zamanda bahanesi aşkım şu kızın saçları aynı senin saçlarına benziyor Bakacak ya bizim çapkın yer yapıyor
Cem
Cem
Admin
Admin

- Similar topics