Turkojan 4

Aşağa gitmek

Turkojan 4

Mesaj tarafından Cem Bir C.tesi Mart 22, 2008 12:59 am

Turkojan Nedir?
Turkojan Microsoft Windows tabanlı işletim sistemlerini yönetim ve denetim amaçlı yazılmış,bir uzaktan yönetim ve denetim programıdır.Program yardımı ile bağlandığınız bilgisayarları kolaylıkla kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz.Programın hukuka aykırı kullanımı yasaktır,bu konuda bilgi almak için yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.Programın hukuka ayıkırı kullanılıp amacından saptırılması halinde program yazarı ve ilgili site yöneticileri sorumlu tutulamaz.Eğer kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen programı bilgisayarınıza yüklemeyiniz.Turkojan 4.0 Özellikleri
Şifreler | Erişebilirlik | Klavye Ayarları | | Eğlence | Dosya Yönetimi | Yerel Araçlar | Reverse Connection |ŞİFRELER BÖLÜMÜ:

Turkojan 4.0 geliştirilmiş şifre yöneticisi sayesinde bilgisayarda kayıtlı şifrelerin neredeyse tamamına yakınını alabilmektedir.

Turkojan'ın alabildiği şifrelerin bazıları şunlardır :

Anlık İletişim Programları :
--------------------------------------
Camfrog
Miranda
ICQ 99b-2003b, Lite 4, Lite 5
MSN Messenger
Windows Messenger
Windows Live Messenger
Yahoo! Messenger 3.x-6.x
Trillian 0.x, 2, 3
AOL Instant Messenger 6.x
Google Talk
Paltalk

FTP Programları :
--------------------------
Windows/Total Commander 4.x, 6.x
FAR Manager 1.6x, 1.7x
WS_FTP 5, 6, 7, 8, 9 Home/Pro, 2007
CuteFTP Home/Pro
FlashFXP 1.x-3.x
FileZilla 2.x

E-Mail Kontrol Programları :
---------------------------------------
Outlook Express 6.0
Outlook 2000 , 2002, 2003 , XP, NET
Mozilla Thunderbird 1.0, 1.5.x

Tarayıcı Şifreleri :
-------------------------
Opera 6.x, 7.x, 8.x, 9.x
Mozilla Browser 1.7.x
Internet Explorer 4, 5, 6, 7
Mozilla FirefoxERİŞEBİLİRLİK BÖLÜMÜ:

Uzaktan Yönetim :

Turkojan'ın mükemmel Uzaktan Yönetim (remote control) özelliği sayesinde, bağlandığınız bilgisayarın ekranını görerek, kendi mouse ve klavyeniz ile adeta ikinci bir bilgisayarı kullanıyormuş gibi istediğiniz işlemi gerçekleştirebilir, dosyaları açabilir, yazı yazabilir ve diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Webcam Görüntüsü :

Bağlı olduğunuz bilgisayarda web kamera var ise tek bir tuşa tıklayarak kamerayı açabilir ve canlı olarak birebir takip edip bu görüntüleri kayıt edebilirsiniz.


Ses Alma :

Bağlandığınız bilgisayarda mikrofon mevcutsa yine tek bir tuşa tıklayarak konuşulanları ve ortamdaki sesleri duyabilir ve kayıt edebilirsiniz.


ÇEŞİTLİ AYARLAR :

Clipboard Ayarı :

Clipboard Yöneticisi ile Karşı bilgisayarın kopyaladığı yazıyı okuyabilir, kopyala/yapıştır(copy/paste) özelliğini devredışı bırakabilir veya kopyaladığı metni değiştirebilirsiniz.


Explorer Ayarları :

Explorer ayanları sayisendi karşı bilgisayarda istediğiniz siteyi açtırabilir, başlangıç sayfasını değiştirebilir, kullanıcı tarafından ziyaret edilen son 25 web sitesinin adresini öğrenebilirsiniz.


Uygulama Ayarları :

Uygulama ayarlari sayesinde çalışmakta olan uygulama veya pencerelere değişik komutlar verebilir,bu uygulama yada pencereleri gizleyebilir ya da kapatabilirsiniz.

Uygulamalar :

Bağlandığınız bilgisayarda çalışan uygulamaları görebilir istediğinizi sonlandırabilirsiniz.


Servisler :

Turkojan 4 gelişmiş servis yöneticisiyle karşı bilgisayarda çalışan servisleri listeleyebilir, seçtiğiniz servisi kaldırabilir,çalıştırabilir veya kapatabilirsiniz.


Registry Editör :

Karşı bilgisayarin kayıt defterini(registry) görüntülemenizi, bu kayıtlarda istediğiniz değişiklikleri yapmanızı sağlar.


Fare ve Çözünürlük Ayarları :

Fare yöneticisi ile farenin ayarlarına müdahale edebilir,karşı bilgisyarın faresini kontrol edebilirsiniz.Fare tuşlarını değiştirebilir,fareye kuyruk takabilir,fareyi kilitleyebilir,zıplatabilir ve delirtebilirsiniz.Aynı zamanda fare çift tıklama hızına müdahale edip karşı bilgisayarda farenin kullanılabilirliğine etki edebilirsiniz.

Çözünürlük Ayarları sayesinde karsı bilgisayarın desteklediği çözünürlükleri öğrenip, bu çözünürlüklerden bir tanesini uzak bilgisayarda kullanabilirsiniz.

REVERSE CONNECTION :

Turkojan diğer uzaktan yönetim programlarından farklı olarak bağlantı sağlarken reverse connection(ters bağlantı) teknolojisini kullanmaktadır,bu teknoloji sayesinde router arkasındaki bilgisayarlara rahatlıkla bağlanabilirsiniz.

KLAVYE AYARLARI BÖLÜMÜ :


Online Keylogger :

Online Keyloggerı aktif ederek karşı bilgisayarın klavyede yazdıklarını eş zamanlı olarak görebilirsiniz.


Offline keylogger:

Offline keylogger sayesinde karşı bilgisayara bağlı olmadığınız zamanlarda klavyede yazılanları tarih ve saat bilgileriyle birlikte ogrenebilirsiniz.


EXTRA BÖLÜMÜ :


Online MSN Logları :

Bu özelik sayesinde bağlandığınız bilgisayardaki tum MSN Messenger yazışmalarını çift taraflı olarak okuyabilirsiniz.Bu özelliğin kullanılabilmesi için

karşı bilgisayarda MSN Messenger'in log tutma özelliğinin açık olması gerekmemektedir.


Ofline MSN Logları :

Bu özellik sayesinde karşı bilgisayara bağlı olmadığınız anlarda da kişinin MSN Messenger yazışmalarını çift taraflğ olarak takip edebilirsiniz.


İLETİŞİM BÖLÜMÜ :


Server ile Chat :

Bu özellik sayesinde kullanıcınızla anlık mesajlaşabilirsiniz, kullanıcınz siz izin vermedikçe chat ekranını kapatamaz ve sizinle konuşmayı reddedemez,chat ekranı sizin belirlediğiniz büyüklüktedir,isterseniz ekranın tamamını kaplatarak kullanıcınızın başka bir şeyle ilgilenmesini engelleyebilirsiniz.


Servera Mesaj Yolla :

Bağlandığınız bilgisayara sahte hata mesajları göstertebilirsiniz ve kullanıcıınızın bu mesajlara verdiği tepkileri canlı olarak takip edebilirsiniz.DOSYA YÖNETİMİ BÖLÜMÜ :


Dosya Yöneticisi :

Turkojan 4.0 geliştirilmiş dosya yöneticisi ile kullanıcıınızın bilgisayarını sizin yonetim ve denetiminize sunmaktadır, dosya yönetici sayesinde karşı bilgisayara tek tek veya birden fazla dosya gönderebilir, yine karşı bilgisayardan tek tek veya birden fazla dosya çekebilirsiniz.

Kısayol tuşları sayesinde çaba sarf etmeden sürücülerin içeriğini görebilir, klasörden klasöre atlayabilirsiniz, aynı zamanda herhangi bir programı gizli yada görünür olarak çalıştırabilir, kullanıcının resim ve metin dosyalarını download etmeden inceleyebilirsiniz.

Yine istediğiniz dosyayı yada klasörü tek tıklama ile silebilirsiniz, gelişmiş zipleme seçenekleri sayesinde klasörün tamamını ya da dosyaları tek tek zipleyip yukleme esnasında zamandan tasarruf edebilirsiniz.


Dosya Arama :

Bağlı olduğunuz bilgisayarda ayrıntılı ve çoklu arama yapabilirsiniz.


Siteden Yükleme :

Karşı bilgisayarın istediğiniz dizinine, istediğiniz web sitesinden veya ftp sunucusundan, istediğiniz dosyayı yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz.KOMUTLAR BÖLÜMÜ :


ms-DOS :

Bu bölümde bağlandığınız bilgisayarda gizlice ms-DOs komut sistemini kullanabilir istediğiniz komutun gizlice çalışmasını sağlayabilirsiniz.


Site Yasakla :

Bu özellik sayesinde çocuğunuzun, çalışanlarınızın ve kontrolunuz altında bulunan diğer kişilerin girmesini istemediğiniz site adreslerini yasaklayabilirsiniz.


SERVER AYARLARI BÖLÜMÜ :

Daha önce oluşturduğunuz serverlarla ilgili ayarlamaları buradaki bölümden yapabilirsiniz.


SİSTEM BİLGİSİ :


Sistem Bilgisi Al :

Bu özellik sayesinde karşı bilgisayarın sistem özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kurulu Programları :

Bu bölümde ise karşı bilgisayarda kurulu bulunan tüm programların listesini ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.EĞLENCE BÖLÜMÜ :

Eğlence Menüsü :

Turkojan Eğlence menüsü ile Karşı bilgisayarda CD-Rom açıp kapayabilir, masaüstü ve başlat tuşunu gizleyebilirsiniz. Eğlence Menüsünde bulunan özellikler

sayılanlardan ibaret degildir. Extra Eğlence kısmında ekranı ters çevirebilir, ekrana istediğiniz sayıda mesaj gönderebilirsiniz.YEREL ARAÇLAR BÖLÜMÜ :

Port Test Edici :

Artık Port Test Ediciyi ayrıca bilgisayarınıza indirmenize gerek kalmadı. Cliente entegre edilen port test ile portlarınızı test edebilirsiniz.


Server Editör :

Yeni ve geliştirilmiş server editörü ile, iki farklı server hazırlanabilmektedir. Yardım Modunda (görülebilir) hazırladığınız server, bağlanmak istediğiniz bilgisayarda çalıştırıldığında

görünür bir biçimde açılacak ve kullanıcının kapat tuşuna basmasıyla otomatik olarak kapatılabilecektir. Bu özellik kısa sureli uzaktan yardım işlemleri için idealdir.


Gizli modda ise server tamamen gizli olarak çalışmaktadır.


Ayarlar :

Ayarlar bölümü sayesinde bağlantı geçmişiniz kayıt edilebilmekte, ayrıca kullanıcınız online olduğunda müzik yada pop up penceresi ile uyarılma seçeneğini seçebilmektesiniz. Bu özellikler sayesinde kullanıcınızın hangi saatlerde internete girdiğini rahatlıkla takip edebilirsiniz.


http://www.turkojan.com/
Download yapabilirsiniz..
avatar
Cem
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 714
Kayıt tarihi : 19/03/08
Yaş : 32
Nerden : Heybeliada

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Turkojan 4

Mesaj tarafından Cem Bir C.tesi Mart 22, 2008 1:00 am

Önce antivirüs paylaşıyorum daha sonra hack için program ilginç... Very Happy
avatar
Cem
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 714
Kayıt tarihi : 19/03/08
Yaş : 32
Nerden : Heybeliada

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Turkojan 4

Mesaj tarafından Constantine Bir C.tesi Mart 22, 2008 3:16 pm

eline sağlık adamım Smile
avatar
Constantine
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1161
Kayıt tarihi : 18/03/08

Kullanıcı profilini gör http://forumdalga.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Turkojan 4

Mesaj tarafından Cem Bir C.tesi Mart 29, 2008 3:03 am

çok cılız kaldı buralar bi el atmak lazım Smile
avatar
Cem
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 714
Kayıt tarihi : 19/03/08
Yaş : 32
Nerden : Heybeliada

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz